De Skere Student Academy
Werk jij bij een vo-, mbo-, hbo- of wo-instelling en wil je jongeren écht wegwijs maken in de wereld van persoonlijke financiën? Dan ben je bij de Skere Student Academy aan het juiste adres. De Skere Student Academy trainingen helpen docenten om financiële educatie op een succesvolle manier over te brengen aan hun studenten. Goed om te weten: vo- en mbo-scholen die de subsidie financiële educatie hebben ontvangen, kunnen deze subsidie inzetten om onze trainingen te bekostigen.
Liever niet zelf voor de klas staan, maar Skere Student inhuren om een workshop of lezing te geven? Dat kan natuurlijk ook.
Tijdens onze trainingen worden docenten wegwijs gemaakt in één of twee van de workshops en lezingen die Skere Student in haar repertoire heeft. Hierbij is ook aandacht voor het integreren van de stof in het huidige lesprogramma, het in de praktijk toepassen van de geleerde theorie en wordt er aandacht besteed aan effectieve communicatie met Gen-Z als het aankomt op onderwerpen zoals geld en persoonlijke financiën.
De Skere Student Academy is als volgt opgebouwd:
- Elke training begint met praktische informatie over communiceren met Gen-Z wanneer het aankomt op lastige(re) onderwerpen zoals geld en persoonlijke financiën. Welke aanpak werkt en wat werkt juist niet?
- Vervolgens worden de docenten meegenomen in hoe zij één van de lezingen/workshops van Skere Student zelf kunnen geven. Ook wordt de geleerde theorie meteen in de praktijk toegepast door oefenscenario’s.
- Ten slotte is het tijd voor een lesobservatie.
Bij afname van de uitgebreide training worden onderdeel 2 en 3 van de training herhaald voor de tweede workshop/lezing.
Duur
4 tot 8 uur (afhankelijk van exacte invulling, maatwerk mogelijk)
Max. aantal deelnemers
10 deelnemers
Aanvullende informatie
Bij afname van een workshop of lezing heeft de onderwijsinstelling ook:
- 3 jaar recht op het gebruik van de bijbehorende presentaties (opgemaakt in Canva)
- 3 jaar recht op het gebruik van bijbehorende spreadsheets en online tools
Meer informatie of direct een kennismaking inplannen? Neem contact op met Emma Mouthaan via [email protected]